Aktualności

Kategoria: Aktualności

Tagi: ogłoszenia

Data: 2009-11-03

Zapraszamy do współpracy autorów metod oraz firmy biotechnologiczne.

Szanowni Państwo,

Portal Metlab.pl został stworzony z myślą o osobach zawodowo związanych z branżą biotechnologiczną. Jest on ciągle rozwijającym się projektem prowadzonym przez ludzi, którzy na co dzień zajmują się pracą laboratoryjną. Zawiera cenne informacje użyteczne podczas przeprowadzania eksperymentów w laboratorium tj. opisy teoretyczne metod, dokładne i sprawdzone przepisy, artykuły poglądowe i wiele innych. Na stronie Metlab.pl znajduje się również wykazy kursów i szkoleń branżowych, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób odnaleźć można interesujące sposoby rozwoju kompetencji zawodowych. Ideą Metlab.pl – serwisu tworzonego przez profesjonalistów dla ludzi poważnie interesujących się i zajmujących biotechnologią – jest szybka wymiana doświadczeń, wiedzy i spostrzeżeń ułatwiających codzienną pracę w laboratorium.

  1. DLA NAUKOWCÓW, AUTORÓW ARTYKUŁÓW I METOD
    1. Metlab.pl umożliwia dzielenie się swoją wiedzą, doświadczeniem, sprawdzonymi metodami. Zachęcamy Cię do aktywnego korzystania z portalu: czytaj, wymieniaj spostrzeżenia na forum, zgłoś się do publikacji własne opracowania! W naszym serwisie każdy, kto prezentuje wysoki poziom profesjonalny może opublikować swój artykuł. Zamieszczone materiały mogą opisywać zarówno stosowane metody laboratoryjne, jak i inne artykuły związane z pracą biotechnologa. Nie pozwól by wysiłek jaki włożyłeś w poznanie i wprowadzenie nowej metody został zapomniany - podziel się nią! Skorzystasz zarówno Ty (już nigdy jej nie zgubisz i zawsze masz do niej łatwy dostęp z każdego miejsca na świecie) jak i Twoje koleżanki i koledzy biotechnologowie. Współpraca wielu specjalistów pozwoli nam wspólnie stworzyć polska bazę metod laboratoryjnych. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do współpracy. Członkostwo w społeczności Metlab.pl jest absolutnie bezpłatne. Aby dodać artykuł wystarczy wysłać go do akceptacji na adres: metlab [@] metlab.pl .
      Zapraszamy!
  2. DLA FIRM BIOTECHNOLOGICZNYCH
    1. Metlab.pl to wysoko specjalistyczny portal skupiający czytelników ściśle związanych z branżą biotechnologiczną. Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy działające w tej branży, w szczególności rodzime, polskie inicjatywy. Jeśli chcecie Państwo przedstawić ofertę swojej firmy, nowości i promocje - to miejsce jest dla Was. Jeśli chcielibyście z nami współpracować również w innych sposób – Zapraszamy!

Redakcja Metlab.pl , kontakt: metlab [@] metlab.pl

Zapraszamy do dyskusji na ten temat na naszym forum http://metlab.pl/forum/topic109-zapraszamy-do-wspolpracy-autorow-metod-oraz-firmy-biotechnologiczne.html