Serdecznie witamy!

Metlab.pl jest inicjatywą zespołu młodych polskich naukowców mającą na celu upowszechnianie wiedzy na temat biotechnologii, a w szczególności metod stosowanych w laboratoriach biotechnologicznych.

Zadaniem portalu jest zbliżenie osób zawodowo związanych z branżą laboratoryjną, ułatwienie im wymiany doświadczeń i informacji branżowych. Serwis Metlab.pl został stworzony również z myślą o ułatwieniu komunikacji pomiędzy potencjalnymi klientami, a firmami oferującymi zarówno wyposażenie, sprzęt, odczynniki laboratoryjne, jak również świadczącymi komercyjne usługi z dziedziny nauki.

Autorami artykułów i aktualności publikowanych na łamach portalu Metlab.pl są naukowcy posiadający doświadczenie w branży biotechnologicznej zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zespół naukowy

  1. dr n. med. Joanna Skubis-Zegadło - lider zespołu
  2. dr n. wet. Magdalena Kowalczyk
  3. dr n. biol. Janusz Piechota
  4. dr n. wet. Agnieszka Sałamaszyńska-Guz
  5. dr n. med Ewa Usarek

Serwis Metlab.pl jest otwarty na sugestie i pomysły czytelników. Zapraszamy do współpracy chętne osoby oraz firmy z branży laboratoryjnej i naukowej.

Regulamin publikowania tekstów:

 1. Artykuły zawierające opis teoretyczny metody oraz dokładny przepis proszę przesyłać na adres: metlab [@] metlab [.] pl
 2. Artykuły powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem autora wraz ze stopniem naukowym oraz powinny zawierać źródło z którego zostały zaczerpnięte.
 3. Autor artykułu oświadcza, że posiada wszelkie wymagane prawa do jego publikacji.
 4. Wysyłając do nas artykuł zgadzasz się na jego bezpłatne opublikowanie.
 5. Zespół metlab.pl zastrzega sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów.

Kontakt z zespołem Metlab.pl - proszę wysłać email na adres: metlab [@] metlab [.] pl